Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali Azja Express
fot. TVN/TiM
Lifestyle TV Redakcja Poleca 

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali Azja Express

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali pierwszą edycję popularnego reality show TVN. O zwycięstwo walczyli z Izą Miko i Leszkiem Stankiem oraz Agnieszką Włodarczyk i Marią Konarowską.

fot. TVN/TiM
fot. TVN/TiM

W ostatnim, finałowym zadaniu Włodarczyk i Konarowska oraz Żurawski i Borkowski musieli dotrzeć do świątyni Vat Phou i uderzyć w gong. Wcześniej, 3 pary rozpoczęły podróż od dawnej stolicy Tajlandii – Ajutthaja. Uczestnicy musieli skorzystać z rikszy, a później odpowiedzieć na pytania zadane przez osoby, które już odpadły z „Azja Express”.

Po tym zadaniu odpadła Iza Miko i jej przyjaciel, ponieważ ostatni dotarli do punktu kontrolnego. Potem, na finałowe dwie pary czekały m.in takie zadania jak misja fotograficzna czy zbieranie kwiatów na giełdzie – jedna osoba prowadziła wózek i miała zasłonięte oczy, a druga udzielała jej wskazówek i zbierała konkretne kwiaty).

fot. TVN/TiM
fot. TVN/TiM
fot. TVN/TiM
fot. TVN/TiM

W programie brało udział osiem par, pochodzących z polskiego show-biznesu. Uczestnicy wyruszyli w podróż do czterech państw Azji: Wietnamu, Laosu, Kambodży i Tajlandii. W każdym z miast musieli przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara na dzień na osobę.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.