Zmiany w redakcji miesięcznika „Dziecko”. Jolanta Łasiewicka nową redaktor naczelną
Prasa Redakcja Poleca 

Zmiany w redakcji miesięcznika „Dziecko”. Jolanta Łasiewicka nową redaktor naczelną

Grudniowy numer miesięcznika „Dziecko” był pierwszym numerem w całości przygotowanym przez nową redaktor naczelną – Jolantę Łasiewicką. Dotychczas pełniła funkcję zastępczyni redaktor naczelnej.

Fot. Pawel Kiszkiel / Agencja Gazeta
Fot. Pawel Kiszkiel / Agencja Gazeta

Już od przyszłego roku razem z wydawcą planujemy zmiany w miesięczniku „Dziecko” – mówi Jolanta Łasiewicka. – Wierzymy, że współpraca z ciekawymi, inspirującymi rodziców ludźmi (m.in. blogerami) oraz poszerzenie treści naszego magazynu m.in. o teksty z życia wzięte – pamiętniki, relacje oraz felietony mamy niemowlaka, spotkają się z aprobatą naszych czytelników – dodaje.

Jolanta Łasiewicka jest z wykształcenia polonistką. Z miesięcznikiem „Dziecko” jest związana niemal od początku istnienia tytułu. Wcześniej przez wiele lat pracowała w redakcjach, m.in. „Res Publiki” i „Res Publiki Nowej”.

Joanna Szulc, poprzednia redaktor naczelna „Dziecka” rozstała się z redakcją ze względów osobistych we wrześniu br. Kierowała nią od 2013 roku.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.