Będzie trzeci sezon serialu „Druga szansa”
fot. TVN
Lifestyle TV Redakcja Poleca 

Będzie trzeci sezon serialu „Druga szansa”

Już wiosną widzowie telewizji TVN będą mogli zobaczyć trzeci sezon serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.

Kolejna seria „Drugiej Szansy” będzie liczyć 13 odcinków, a zdjęcia do niej potrwają do końca kwietnia przyszłego roku. Do obsady dołączy Bartosz Opania i Mateusz Banasiuk, a gościnnie wystąpi Paweł Królikowski, a także Radosław Pazura.

fot. TVN
fot. TVN

W kolejnej odsłonie serialu widzowie dowiedzą się jak potoczą się losy Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) po tym jak dowiedziała się o swojej niespodziewanej ciąży. Trudne decyzje życiowe będzie również musiała podjąć siostra głównej bohaterki, czyli Lidia Rak (Maja Ostaszewska), której małżeństwo legło w gruzach. Lidia pokaże prawdziwą siłę swojego charakteru, próbując nie tylko odbudować swoje życie prywatne, ale również stanąć na nogi zawodowo.

Średnia widownia drugiego sezonu serialu wyniosła ponad 1,7 miliona widzów, a najlepszy odcinek zgromadził blisko 2 milionów widzów. Rekordowy udział oglądalności w grupie 16-49 wyniósł 16,5 %. Na player.pl serial miał ponad 6 milionów odtworzeń.

Druga szansa” to pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy. Głównym producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke, znana z takich produkcji jak: „Kasia i Tomek”, „Niania”, „Londyńczycy”, „Rodzinka.pl”.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.