Hanna Rydlewska nową szefową newsroomu Gazeta.pl. Z Agory odchodzi Martyna Majchrzak
Internet Redakcja Poleca 

Hanna Rydlewska nową szefową newsroomu Gazeta.pl. Z Agory odchodzi Martyna Majchrzak

Hanna Rydlewska od stycznia 2017 r. obejmie stanowisko szefowej newsroomu i zastępcy dyrektor serwisów informacyjnych portalu Gazeta.pl. Na nowym stanowisku będzie raportować do Agnieszki Siuzdak, dyrektor serwisów informacyjnych Gazeta.pl i zastąpi Martynę Majchrzak, która odchodzi z Agory.

Doskonale zna dynamikę pracy naszego newsroomu, a także potrzeby użytkowników Gazeta.pl. Jej doświadczenie i talent wzmocnią teraz najważniejszy redakcyjny obszar portalu – mówi o nowej szefowej newsroomu Paweł Stremski, dyrektor Gazeta.pl.

Hanna Rydlewska i Anna Budyńska, fot. Agora

Rydlewska dotychczas pracowała jako redaktor naczelna Weekend.Gazeta.pl. Wcześniej była m.in. wicenaczelną portalu naTemat.pl i tygodnika „Przekrój”, przez kilka lat kierowała lifestyle’owym magazynem „Exklusiv”. Jej teksty ukazywały się m.in. w: „Elle”, „Wprost”, „Sensie” i „Kukbuku”, współpracowała też z magazynami „Viva! Moda” oraz „K Mag”. Prowadzi autorską audycję w Radiu ZET Chilli.

Nową redaktor naczelną serwisu Weekend.Gazeta.pl będzie Anna Budyńska, która przechodzi do zespołu Gazeta.pl z Ringier Axel Springer Polska. Od 2009 r. przygotowywała dodatki tematyczne do „Newsweeka”, „Forbesa” i „Faktu”, poświęcone m.in. medycynie, sportom ekstremalnym czy podróżom.

Od 2016 r. koordynowała prace całego działu, będącego w strukturach Media Impact, spółki należącej do RASP. Współpracuje z magazynami „Kukbuk” i „Świat Mózgu”, a także z portalem Instytutu Goethego. Była też stałą autorką Weekend.Gazeta.pl.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.