Darmowa prenumerata cyfrowa Wyborcza.pl dla studentów – ruszyła promocja Agory
Prasa Redakcja Poleca 

Darmowa prenumerata cyfrowa Wyborcza.pl dla studentów – ruszyła promocja Agory

Od stycznia br. Agora proponuje studentom polskich uczelni darmowy, nielimitowany dostęp do artykułów z serwisu Wyborcza.pl na cały rok.

Użytkownik po rejestracji na specjalnej stronie promocyjnej za pomocą adresu email w domenie uczelni otrzymuje subskrypcje na nowo stworzonym koncie.

Za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze, smartfonie lub tablecie może czytać treści z m.in „Dużego Formatu”, „Wysokich Obcasów”, „Magazynu Świątecznego”, „Ale Historia”, wyborcza.biz, BIQdata.pl i 24 serwisów lokalnych.

Akcja obejmuje studentów Uniwersytetu Opolskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Zielonogórskiego, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Uniwersytetu w Białymstoku.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.