Treneiro Vlog z własnym programem na Gazeta.pl
fot. Agora
Internet Redakcja Poleca 

Treneiro Vlog z własnym programem na Gazeta.pl

„Trip we dwoje” poświęcony jest podróżom, interesującym miejscom i aktywnemu stylowi życia. Będzie pojawiał się na głównej stronie portalu w każdy piątek. Każdy odcinek trwa około 2-3 minuty.

Program realizowany jest od 17 marca br. we współpracy z Zuzanną Kloc i Andrzejem Marchlewskim – parą znaną z vloga Treneiro, która od dwóch lat razem podróżuje i dokumentuje swoje wyprawy. W każdym odcinku zabiorą użytkowników w wirtualną podróż w których można aktywnie spędzać czas. Youtuberzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami i polecą najciekawsze atrakcje – m.in. trasy narciarskie i snowboardowe, trasy rowerowe, aquaparki, parki linowe, ściany wspinaczkowe i wszelkie inne miejsca warte odwiedzenia.

fot. Agora

Trip we dwoje” jest efektem naszej współpracy z youtuberami z sieci Epic Makers. Połączenie ich energii z doświadczeniem naszego zespołu zaowocowało powstaniem unikatowej propozycji. Chcemy, żeby nasze formaty wideo przede wszystkim inspirowały użytkowników i były nowoczesne w formie, a nie jedynie powielały schematy znane z telewizji czy YouTuba – mówi Anna Gumkowska, dyrektor biznesu lifestyle w Gazeta.pl.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.