Małgorzata Nugat zwyciężczynią drugiej edycji Bake off. Będzie 3 seria!
fot. TVP
Lifestyle TV Redakcja Poleca Telewizja TVP 

Małgorzata Nugat zwyciężczynią drugiej edycji Bake off. Będzie 3 seria!

Małgorzata Nugat została mistrzynią wypieków drugiej edycji programu „Bake off – Ale Ciacho!”, emitowanego w TVP2. Nadawca już zaprasza na castingi do trzeciej edycji programu!

fot. TVP

Małgorzata Nugat w ostatnim odcinku kulinarnego show rywalizowała z dwiema rywalkami – Agatą Stankiewicz i Justyną Pszczółką.

Zwyciężczyni drugiej edycji „Bake off – Ale Ciacho!” z wykształcenia jest plastykiem-kulturoznawcą. Współpracuje z agencją eventową, jako animator. Do swoich wypieków często przemyca wytrawne elementy i stara się z nich stworzyć idealną słodko-słoną kompozycję.

Druga edycja „Bake off – Ale Ciacho!” to jednocześnie ostatnia z udziałem Roberta Makłowicza. W marcu Telewizja Polska rozwiązała umowę z Makłowiczem, o czym informowaliśmy na naszym portalu.

Jednocześnie, wiadomo już że TVP2 będzie kontynuować program. W trakcie finałowego odcinka zaproszono na castingi, w których zostaną wyłonieni uczestnicy trzeciej edycji.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.