Małgorzata Serafin gospodynią #dzieńdobryWP. Antosiewicz z reportażami na WP.pl
fot. WP
Internet Redakcja Poleca Telewizja 

Małgorzata Serafin gospodynią #dzieńdobryWP. Antosiewicz z reportażami na WP.pl

Telewizja Wirtualnej Polski zmodyfikowała swoje pasmo poranne. Od poniedziałku, 8 maja jedyną gospodynią #dzieńdobryWP jest Małgorzata Serafin. Dotychczas Kamila Biedrzycka-Osica współprowadziła program z Marcinem Antosiewiczem.

Kamila Biedrzycka-Osica została stałą prowadzącą rozmów politycznych, które od teraz realizowane są przy nowym stole prezenterskim i są oddzielną częścią programu.

fot. WP

Jak dowiedział się serwis MediaInside, Marcin Antosiewicz nadal będzie pełnił funkcję reportera zagranicznego Telewizji WP i jego reportaże będą się dodatkowo ukazywać na stronie głównej Wirtualnej Polski.

To kolejne zmiany w programie śniadaniowym Telewizji WP. Od 10 kwietnia br. #dzieńdobryWP ma nową porę emisji (08:00 zamiast 09:00) i trwa o godzinę krócej. Oprócz tego pożegnano się z częścią zespołu – m.in z Igorem Sokołowskim (jednym z prezenterów poranka i gospodarza #Dziejesię18:30), Małgorzatą Ohme (dyrektor programowy lifestyle w WP) i Katarzyną Krupą.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.