TVP Info od czerwca ze zmodyfikowaną ramówką. „Panorama INFO” podsumuje popołudniowe pasmo”
Fot: Lord_info/ TVP
Redakcja Poleca Telewizja TVP 

TVP Info od czerwca ze zmodyfikowaną ramówką. „Panorama INFO” podsumuje popołudniowe pasmo”

Od 1 czerwca br. ramówka kanału informacyjnego TVP Info ulegnie zmianie. Nową porę emisji dostanie większość programów z wieczornego pasma.

Emitowana o godz. 23:00 „Panorama Info” będzie nowym podsumowaniem popołudniowego pasma „Info Dzień”. Do tej pory spełniał tę rolę blisko godzinny serwis informacyjny od poniedziałku do piątku o godz. 15:30.

Program publicystyczny „4 strony”, którego gospodarzami są m.in. Weronika Kostrzewa i Krzysztof Świątek będzie emitowany o godz. 18:30.

Weronika Kostrzewa – prowadząca program „4 strony”, (Fot: Lord_info/ TVP)

Z kolei o 17:32, tuż po „Teleexpressie Extra” w ramówce TVP Info od wtorku do piątku zajmie miejsce magazyn „To jest temat”. Program realizowany każdego dnia na żywo z innego miejsca wydarzenia. W poniedziałki o tej porze emitowany będzie magazyn „Twoja sprawa”, prowadzony przez Konrada Krakowiaka.

Rozmowy Krzysztofa Skowrońskiego (założyciela i szefa Radia Wnet) w programie „24 minuty” zostaną przeniesione z godz. 18:00 na godz. 18:30.

Fot: TVP/Ireneusz Sobieszczuk

Program Jacka Łęskiego „5×5” poświęcony ekonomii i polskiej gospodarce (zadebiutował 6 marca), nadawany będzie o godzinie 19:20, co poniedziałek.

Jacek Łęski, (Fot: Lord_info/ TVP)

Emitowany do końca maja o godz. 21:00 „Info Wieczór”, którego gospodarzami są Łukasz Sobolewski i Rafał Stańczyk wróci początkową porę emisji, na godz. 23:00.

Magazyn interwencyjny „Puls Polski” wg nowej ramówki będzie emitowany o 23:30.

 

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.