3,3 miliona widzów meczu Polska – Anglia w Polsacie i Polsacie Sport
Fot: Cyfrasport
Polsat Redakcja Poleca 

3,3 miliona widzów meczu Polska – Anglia w Polsacie i Polsacie Sport

Ostatni mecz w fazie grupowej Mistrzostw Europy U-21 Polska – Anglia, który transmitował Polsat i Polsat Sport przyciągnął przed telewizory średnio 3,3 miliona widzów.

Telewizja Polsat podczas emisji spotkania  była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Obie anteny w trakcie meczu osiągnęły udziały: 24,7% w grupie 4+ i 29% w grupie 16-49.

Najwyższą widownię z trzech grupowych meczów Polaków miały spotkania ze Słowacją i Szwecją po 3,7 miliona widzów na antenach Polsatu i Polsatu Sport, zaś najwyższe udziały spotkanie ze Szwedami – 27,7% w grupie 4+ i 33% w grupie 16-49.

Mecze półfinałowe turnieju 27 czerwca o godzinie 18.00 i 21:00 pokaże Polsat Sport. Finał Mistrzostw Europy U-21, który zostanie rozegrany 30 czerwca w Krakowie, będzie można zobaczyć na antenach Polsatu i Polsatu Sport.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.