Damian Michałowski prowadzącym program „Wyspa przetrwania” w Polsacie
Fot: WBF/Polsat
Lifestyle TV Polsat Redakcja Poleca 

Damian Michałowski prowadzącym program „Wyspa przetrwania” w Polsacie

Dziennikarz Radia Zet Damian Michałowski poprowadzi nowy program Telewizji Polsat „Wyspa przetrwania”.

Przygodowe reality show, które widzowie zobaczą na antenie jesienią, Polsat zrealizuje na jednej z wysp archipelagu Fidżi.

Damian Michałowski, którego jesienią widzowie zobaczą w roli gospodarza „Wyspy przetrwania”, od lat jest dziennikarzem radiowym- prowadzi popołudniowe pasmo w Radiu Zet.

„Uwielbiam sport – oglądać i uprawiać. Próbowałem już wszystkiego – od żużla, przez siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną po narty czy wakebord. Niedawno wpadłem w bieganie. Kiedyś biegałem tylko wtedy gdy ktoś mnie gonił, ale ostatnio bieganie idzie mi coraz lepiej. Na swoim koncie mam już dwa półmaratony i kilka startów na 10 km” – mówi żartobliwie Damian Michałowski.

Na planie „Wyspy przetrwania” czeka go nie mniej trudne zdanie niż śmiałków, którzy wezmą udział w programie. Prowadzący zamieszka w pobliżu jednej z wysp archipelagu Fidżi, gdzie w spartańskich warunkach i tropikalnym klimacie rajskiej wyspy rozegra się walka w ekstremalnych konkurencjach o nagrodę główną.

„Będę trochę sędzią, trochę psychologiem, trochę doradcą, ale przede wszystkim jedynym łącznikiem ze światem zewnętrznym uczestników programu. To mi przypadnie rola posłańca dobrych i złych wiadomości” – dodaje Damian Michałowski.

Prowadzący i 16 śmiałków wśród których jest m.in. hodowca bydła, architektka krajobrazu, pilot wycieczek, mechanik, księgowa czy dyrektor banku wyruszyło już na wyspę, która przez miesiąc będzie ich domem.

Damian Michałowski ma 29 lat i pochodzi z Zielonej Góry. Studiował a Warszawie, gdzie ukończył dwa wydziały na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji, a także Wydział Dziennikarstwa). Od 18 roku życia związany z rozgłośniami, najpierw zielonogórskimi – Radiem Zielona Góra i Radiem Index, następnie z Radiem TOK FM, a od 2010 roku z Radiem Zet.

„Wyspa przetrwania” to nowy widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program Telewizji Polsat, znany na świecie pod nazwą „Survivor” i emitowany od 2000 roku. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.