Paulina Chylewska odchodzi z Telewizji Polskiej
Fot: TVP
Redakcja Poleca Telewizja TVP 

Paulina Chylewska odchodzi z Telewizji Polskiej

Paulina Chylewska po 21 latach pracy rozstaje się z TVP. Dalsze plany zawodowe nie są obecnie znane.

Informacja została podana na oficjalnym profilu facebookowym TVP1:

Paulina Chylewska związana była z TVP od 1996 r. Pracę w telewizji rozpoczęła w bydgoskim oddziale TVP od prowadzenia programu dla młodzieży. Później została jedną z prowadzących w TVP1 program dla młodzieży „Rower Błażeja”. Następnie przeszła do redakcji sportowej, prezentując serwisy sportowe.

Fot. J.Bogacz

Była jedną z głównych prezenterek studia sportowego w trakcie Igrzysk Olimpijskich- Ateny (2004), Turyn (2006), Pekin (2008), Londyn (2012), Soczi (2014). Prowadziła w latach 2003-2007 oraz ponownie od września 2013 r. Sport po głównym wydaniu „Wiadomości” w TVP1. Paulina Chylewska prowadziła również serwisy sportowe w TVP Info. Była gospodynią porannego magazynu w TVP1 – „Kawa czy herbata?”, a od 2012 r. cyklu „Wielkich Testów” wspólnie z Maciejem Orłosiem i Maciejem Kurzajewskim.

Fot: TVP

Od 27 lutego została jedną z prowadzących nowego porannego programu w TVP1 „Dzień Dobry Polsko!” w duecie z Maciejem Kurzajewskim. W marcu 2017 r. wystąpiła w siódmej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” na antenie telewizji Polsat.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.