Adrian Klarenbach nowym gospodarzem „Forum” w TVP Info
Fot: Lord_info/ TVP
Redakcja Poleca Telewizja TYLKO U NAS! 

Adrian Klarenbach nowym gospodarzem „Forum” w TVP Info

Adrian Klarenbach zastąpił w roli prowadzącego cotygodniowego programu publicystycznego „Forum” Sławomira Mokrzyckiego- ustalił portal MediaInside.pl.

Sławomir Mokrzycki po raz ostatni był gospodarzem „Forum” 26 maja br. W TVP Info nadal prowadzi magazyn „Młodzież kontra”, który w tej stacji jest emitowany od 15 stycznia br po przeniesieniu go z anteny TVP3.

fot. Andrzej Głuc

Adrian Klarenbach jest gospodarzem porannego programów „Gość Poranka”oraz „Minęła dwudziesta” na antenie TVP Info. Od 9 stycznia 2017 r. na antenie Polskiego Radia 24 przeprowadza rozmowy polityczne w audycji „Rozmowa PR24”. Do informacyjnej stacji Telewizji Polskiej wrócił 12 stycznia 2016 r., po 3 latach od odsunięcia od prowadzenia programów przez ówczesnych szefów TAI Tomasza Sandaka i TVP Info Tomasza Syguta.

Fot: Lord_info/ TVP

Wcześniej na antenie TVP 3 był jednym z prowadzących „Kurier”, a także innych programów TVP m.in. „Kawa czy herbata?”, „Agrolinia”. W 2013 r. w Radiu Plus prowadził autorski „Polski Portret Własny”. Od listopada 2014 r. do maja 2015 r. współpracował z kanalem Tele 5, gdzie prowadził program publicystyczny „Bez pardonu”.

Piszemy z pasją o mediach - tylko na MediaInside.pl. Bądź poinformowany jako pierwszy: znajdź nas na Facebooku i obserwuj nas na Twitterze. Czekamy na Wasze komentarze - poniżej oraz na naszym forum dyskusyjnym.